رزیتا غفاری «ماماهوت» را با فیلمنامه‌ای از امیرعلی نبویان ساخت

پست اینستاگرام
تیر ۱۱, ۱۳۹۵
گفتگو با مجله زندگی ایده آل : از دانشگاه تا عاشقی
مرداد ۷, ۱۳۹۵

رزیتا غفاری بازیگر سینما و تلویزیون اظهار داشت: مشغول کارگردانی مجموعه ای تلویزیونی با عنوان «ماماهوت» هستم که تصویربرداری آن به تازگی به پایان رسیده است.

غفاری خاطرنشان کرد: «ماماهوت» مجموعه ای تلویزیونی است که ده روز دیگر پخش آن به صورت شبانه از شبکه دو آغاز خواهد شد. تصویربرداری این اثر به تازگی به پایان رسیده است و در حال حاضر تدوین آن در حال انجام است.

این بازیگر در ادامه افزود: این مجموعه در ۵۲ قسمت ۳۰ دقیقه ای ساخته شده که ساختار آن برای اولین بار در ایران انجام شده چرا که «ماماهوت» مجموعه ای عروسکی است که مخاطب آن بزرگسال است و چنین برنامه ای تا امروز در تلویزیون ایران به صورت عروسکی برای مخاطبان بزرگسال ساخته نشده است.

وی در رابطه با موضوع این مجموعه اظهار داشت: نویسنده این اثر امیرعلی نبویان است و با توجه به دیگر آثار این نویسنده مجموعه «ماماهوت» درباره سبک زندگی اجتماعی است که قصه های آن در قالب طنز و به شکلی متفاوت روایت می شود.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «تبریز در مه» در ادامه عوامل ساخت این مجموعه تلویزیونی را معرفی کرد و اظهار داشت: کارگردانی این اثر را خودم بر عهده دارم و عباس صالحی تهیه کنندگی «ماماهوت» را بر عهده دارد. امیرعلی نبویان به عنوان نویسنده، رضا شفیعی و رضا شیبانی به عنوان تصویربردار، علی قاسمی در مقام صدابردار، رزیتا غفاری و فاطمه حسین زاده در مقام عروسک ساز و سعید یاسی پور به عنوان تدوین گر در ساخت این اثر با ما همکاری دارند.

غفاری در ادامه اظهار داشت: پیش از این ساخت چند فیلم کوتاه را تجربه کرده ام اما «ماماهوت» اولین تجربه من در ساخت مجموعه ای تلویزیونی است. تحصیلات دانشگاهی من مربوط به رشته کارگردانی می شود و از آنجا که مدتی در عرصه بازیگری بیکار بودم تصمیم گرفتم خودم دست به کار شده و برای ساخت این مجموعه تلویزیونی اقدام کنم.

وی در پایان گفت: امیدوارم «ماماهوت» که اثری طنز است بتواند با استقبال خوب مخاطبان روبرو شود چرا که این مجموعه تلویزیونی در غالبی متفاوت روایت می شود.

گفتنی است رزیتا غفاری پیش از این در مجموعه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی متفاوتی از جمله مجموعه های «در پناه تو»، «ملاصدرا» و «روزهای زیبا» و فیلم های سینمایی «هتل کارتن»، «شوکران» و «آب و آتش» ایفای نقش کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *